| materiaal | BS900E |
|---|---|
| Geschikte graafmachines | 6Ton - 200Ton |
| Graafdiepte | 18m - 32m |
| Clamshell-emmer (cbm) | 0,8 cbm 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 3 cbm |
| sollicitatie | Funderingsputten voor huis graven, diepe putten |
| materiaal | BS900E of Q690D of zoals u vraagt |
|---|---|
| Lengte (m) | 10m - 32m |
| Geschikt graafmachinemodel (ton) | 25 ton - 65 ton |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple / grab |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Van toepassing zijn op | Sloopwerkzaamheden, baggerwerkzaamheden, bouwwerkzaamheden |
|---|---|
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Graafmachine merken | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Graafmodel | 6Ton - 200Ton |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Graafdiepte | 6m 10m 12m 14m 16m 18m |
| Geschikt voor | Het graven van caissons, funderingsputten voor huizen, diepe putten |
| Ontwerp | Hoog efficiënt ontwerp, veilig en stabiel |
|---|---|
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| verwarming | Premium lassen, geen olielekken |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Tests | Volledige tests |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Graafmodel | 6ton - 65ton |
| OEM/ODM | Ja |
| Merknaam | Zhonghe |
|---|---|
| Onderdeelnaam | graafmachine sloopgiek |
| Materiaal | Q355D/Q690D |
| Toepasselijke industrieën | Energie & Mijnbouw & Sloop |
| Lengte | 23-30m |
| Materiaal | Q355B, Q690D, Q355NE |
|---|---|
| Kleur | Rode, gele, blauwe, witte enz |
| Geschikte graafmachines | 6ton - 66ton |
| Geschikt voor | Graven van zand, rotsen, grond, sloopwerkzaamheden |
| Lengte (m) | 6m - 25m |
| Emmercilinder | Beschikbaar |
|---|---|
| Certificeringen | Ja, CE, octrooien |
| Product Name | langrijp boemafhaalmachine |
| Bucket | Beschikbaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Graafdiepte | 4M, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Garantie | 6 maanden |
| Van toepassing zijn op | 3 ton - 65 ton |
| Voorwaarde | Nieuw |