| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| Materiaal | Shaogang Q355B / Q690D |
|---|---|
| Voorwaarde | gloednieuw |
| Kenmerken | Telescopisch Wapen |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Maximale graafdiepte | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Voorwaarde | Nieuw, gloednieuw |
|---|---|
| Graafdiepte | 8m, 10m, 12m, 16m |
| Garantie | 6 maanden voor schuifarm, 3 maanden voor emmer |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton graafmachines |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| materiaal | Q355B |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kleur | Rood, geel, blauw, wit op maat |
| Geschikte graafmachines | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Garantie | 6 maanden voor arm, 3 maanden voor emmer |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Zwart |
| garantie | 6 maanden |
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Staalkabel | Draadtouw van hoge kwaliteit |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Graafdiepte (m) | 20m 25m 30m 32m |
| Graafdiepte (m) | 6m 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
|---|---|
| Graafmodel | 6ton - 55ton |
| Materiaal | Q355B, Q690D |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoge efficiëntie | Ja |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Rood, Geel, Blauw |
| Garantie | 6 maanden |
| Geschikte graafmachines | Kat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion |
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Bijlagen | Bucket / clamshell emmer / grip aangepast |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Weddeling | Premium Laswerk, Draadtouw |
| Staalkabel | Langere levensduur |
| Materiaal | BS900E, Premium |
|---|---|
| Graafdiepte | 25m - 32m |
| Geschikte werkomgeving | Graafhuis Funderingsputten, diepe putten, caissons |
| Garantie | 6 maanden |
| Hoog rendement | Ja |