| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Ondersteuning na verkoop | Ja |
| Lengte | 18m |
| Graafdiepte (m) | 13m |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Maximale hoek van de stapel | Ongeveer 160 graden. |
|---|---|
| Geschikt model graafmachine | 20 ton - 85 m |
| Energiebron | Hydraulische |
| verwarming | Sterk lassen |
| Garantie | 6 maanden |
| Lengte | 16M |
|---|---|
| Technische ondersteuning | Ja |
| Emmer | 05cbm |
| Kleur | aangepast |
| Emmercilinder | Inbegrepen |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachine van 6 tot 100 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Productnaam | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Lassen | Premium Laswerk, niet makkelijk te kraken |
| Ontwerp | Werk soepel Hoog effectief ontwerp, veilig en stabiel, telescopisch lange afstand |
| Cilinders | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Staalkabel | 20 mm 26 mm 28 mm 30 mm |
|---|---|
| Cilinders | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| OEM/ODM | Ja |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Geschikt graafmodel | Graafmachine van 10 ton tot 65 ton |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Graafdiepte | 10m, 18m, 20m, 25m, 30m, 32m |
| Garantie | 6 maanden voor de arm, 3 maanden voor de emmer. |
| naam | Aanhangsels van graafmachines |
|---|---|
| Type | De graafwerktuigsinaasappelschil grijpt vast |
| Applicatie | Laden en lossen van bulksteen, staal, hout en andere materialen |
| Kerncomponenten | HANDELSWIJZE |
| Geschikt graafmachine (ton) | 15 t tot en met 18 t |
| Graafdiepte | 8m 10m 15m 18m 20m 22m 30m 32m |
|---|---|
| Staalkabel | Hoogwaardig Mu-streng draadtouw |
| Schelpenbak | 0,8 cbm 1 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Sollicitatie | Funderingsputten voor huis graven, diepe putten |
| Materiaal | BS900E Of zoals u vraagt |
| Materiaal | NM400, Q690D, Q355B |
|---|---|
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Graafmachinemodel | 6ton - 65ton |
| Geschikte graafmachine | Sumitomo, Sany, Kat, Komatsu, Zoomlion enz |
| Sollicitatie | Steen, hout grijpen |