| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuwe graafmachine scheurmachine en toebehoren |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Ripperbreedte | 240-800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7-55T |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuwe graafmachine scheurmachine en toebehoren |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Ripperbreedte | 240-800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7-55T |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuwe graafmachine scheurmachine en toebehoren |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Ripperbreedte | 240-800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7-55T |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuwe graafmachine scheurmachine en toebehoren |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Ripperbreedte | 240-800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7-55T |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuwe graafmachine scheurmachine en toebehoren |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Ripperbreedte | 240-800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7-55T |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuwe graafmachine scheurmachine en toebehoren |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Ripperbreedte | 240-800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7-55T |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuwe graafmachine scheurmachine en toebehoren |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Ripperbreedte | 240-800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7-55T |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuwe graafmachine scheurmachine en toebehoren |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Ripperbreedte | 240-800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7-55T |
| Bucket | Beschikbaar |
|---|---|
| Emmercilinder | Beschikbaar |
| Naverkoopservice | Beschikbaar |
| Vermogen | Nieuw |
| garantie | 6 maanden voor Arm en Boom |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuwe graafmachine scheurmachine en toebehoren |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Ripperbreedte | 240-800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7-55T |