| Tube Material | premium BS900E |
|---|---|
| Counterweight | Customized |
| Bucket Capacity | 0.6CBM 1CBM 2CBM 3CBM 4CBM |
| Model | SSB078 |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Maximaal bereik | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
|---|---|
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| Garantie | 6 maanden |
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Geschikt graafmodel | Graafmachine van 10 ton tot 65 ton |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Graafdiepte | 10m, 18m, 20m, 25m, 30m, 32m |
| Garantie | 6 maanden voor de arm, 3 maanden voor de emmer. |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Geschikt graafmodel | Graafmachine van 6 ton tot 200 ton |
| Voorste bijlagen | Breker, emmer, breker, schaar |
| Kleur | Aangepaste, rode, blauwe, gele enz |
| Capaciteit van de emmer | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Condition | Brand New |
|---|---|
| Model | SSB0011 |
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Welding | premium |
| Bucket Capacity | 1.5cbm 2cbm |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden, 24 uur |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Lang bereik | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker, op maat |
| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Graafdiepte | 8m 10m 15m 18m 20m 22m 30m 32m |
|---|---|
| Staalkabel | Hoogwaardig Mu-streng draadtouw |
| Schelpenbak | 0,8 cbm 1 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Sollicitatie | Funderingsputten voor huis graven, diepe putten |
| Materiaal | BS900E Of zoals u vraagt |
| Materiaal | LG700, BS700, Q690D |
|---|---|
| Graafdiepte | 8m 10m 15m 16m 18m 20m 22m |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Cilinder | Cilinder van hoge kwaliteit |
| Graafmachinemodel | 10 ton - 100 ton |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| verwarming | Premium Laswerk, niet makkelijk te kraken |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Ontwerp | Werk soepel Hoog effectief ontwerp, veilig en stabiel, telescopisch lange afstand |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Hoogwaardige cilinders, langere levensduur |