| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Kenmerken | Langere levensduur, hoge effectiviteit |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Shaogang Q355B, Q690D of andere op uw verzoek |
|---|---|
| Emmercilinder | Beschikbaar |
| Geschikte graafmachine | Graafmachines van 6 ton, 20 ton, 25 ton, 55 ton en meer |
| Bucket | Beschikbaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Professionele productieprocedure | Ja |
|---|---|
| Certificeringen | Patent, ISO, CE |
| After-sales service | Beschikbaar |
| Geschikte graafmachine | Graafmachines van 6 ton, 20 ton, 25 ton, 55 ton en meer |
| Naam van het product | graafmachine lange boomarm te koop |
| Voorwaarde | Nieuw, Gloednieuw |
|---|---|
| Naverkoopservice | 24 uur beschikbaar |
| Kwaliteit | Hoog Gegarandeerd |
| Bucket | 0.8cm 1cm 2cm |
| Geschikte graafmachine | 6 ton - 120 ton |
| Solliciteer | 20 ton - 22 ton graafmachine |
|---|---|
| Lengte | 15 m - 16 m |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
| Merknaam | Zhonghe |
|---|---|
| Onderdeelnaam | boom van het graafwerktuig de lange bereik |
| Materiaal | Q355D/Q690D |
| Toepasselijke industrieën | Energie & Mijnbouw & Sloop |
| Lengte | 18m |
| Materiaal | Q355b, q690d of anderen zoals u vraagt |
|---|---|
| Lengte | 11-25 m |
| Van toepassing zijn op | 20 tot 85 ton boormachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkvoorwaarde | bouwwerken afbreken |
| Onderdeelnaam | de boomarm van de graafmachine met lang bereik |
|---|---|
| Materiaal | Q355B/Q690 |
| Toepasselijke industrieën | Energie & Mijnbouw & Sloop |
| Geschikte graafmachine | 25-55 ton |
| Lengte | 21-22m |
| Apply to | Digging Sand, soil, silt etc |
|---|---|
| Suitable Excavator | 20 ton excavator or above |
| Material | BS900E, Q355B, lighter and stronger |
| Pulley | High Quality Pulley, Enlarge Pulley |
| Digging Depth | 25m 30m 32m |
| Garantie | 6 maanden voor schuifarm, 3 maanden voor emmer |
|---|---|
| Kenmerken | Lang bereik, hoge effectiviteit en langere levensduur |
| Solliciteer | 20 ton - 55 ton |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 2 cbm |