| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Staalkabel | Hoogwaardig Mu-streng draadtouw |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple / grab |
| Graafdiepte (m) | 20m 25m 30m 32m |
| Technische ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Graafmodellen | PC300, CAT320, SY500HD enz |
| Draadkabel | Premie |
| Merk | Kaiping Zhonghe-machines |
|---|---|
| Onderdeelnaam | Hydraulische Snelle Hapering |
| Applicatie | Graafwerktuigen vervangen |
| Geschikte machine | Graafmachine van 10 ton - 30 ton |
| Materiaal | Q355B |
| Materiaal | Q690D / HG785 |
|---|---|
| Geschikte graafmachine | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bucket | 0.2 cbm - 1 cbm |
| Merknaam | ZHONGHE |
|---|---|
| Toepassing | Graafmachine -bijlage |
| Type | De emmer van de graafwerktuigduim |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Merknaam | Zhonghe |
|---|---|
| Onderdeelnaam | Steenarm van de graafmachine |
| Applicatie | Rotsbreken |
| Materiaal | Q355D/Q690D |
| Toepasselijke industrieën | Energie & Mijnbouw & Sloop |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lange | 11-25 m |
| Solliciteer | 20 tot 85 ton boormachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 11-25 m |
| Solliciteer | 20 tot 85 ton boormachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lange | 11-25 m |
| Solliciteer | 20 tot 85 ton boormachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |