| Technische ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Graafdiepte | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, Q690D, lichter en sterker |
| Geschikt voor | het graven van zandgrond, slib, grind |
| Testen voordat u verzendt | Ja |
| Energiebron | Hydraulische |
|---|---|
| Maximale hoek van de stapel | Ongeveer 160 graden. |
| Materiaal | Q355B / Q690D of andere op uw verzoek |
| verwarming | Sterk lassen |
| Garantie | 6 maanden |
| Maximale hoek van de stapel | Ongeveer 160 graden. |
|---|---|
| Geschikt model graafmachine | 20 ton - 85 m |
| Energiebron | Hydraulische |
| verwarming | Sterk lassen |
| Garantie | 6 maanden |
| OEM-producten | OEM-diensten |
|---|---|
| Rotatiehoek | 360 graden |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie vóór verzending |
| Geschikt model graafmachine | 4 tot en met 55 ton |
| cilinders | 2 cilinders |
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Materiaal | Bekende merk Shaogang Q355B |
|---|---|
| telescopische cilinder | Hoogwaardig |
| Staalkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Lassendraad | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Graafdiepte ((m) | 12m 16m |
| Sleutelwoord | graafmachine met lange giek |
|---|---|
| Draadkabel | Premie |
| Geschikt merk graafmachine | Verschillende graafmerk: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion enz |
| After-sales service | Ja |
| Gigging diepte (m) | 18m 20m 25m 30m 32m 35m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Lassen | Premium Laswerk, niet makkelijk te kraken |
| Ontwerp | Werk soepel Hoog effectief ontwerp, veilig en stabiel, telescopisch lange afstand |
| Cilinders | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Kenmerken | Dieper graven |
|---|---|
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker materiaal |
| Sleutelwoord | Telescopische graafmachinearm met een emmer met een schelp |
| Garantie | 6 maanden voor cilinders en telescopische arm |
| Kwaliteit | Top 1 Premium, High Quality |
| Emmercapaciteit | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |
|---|---|
| verwarming | Premie |
| Model | SSB089 |
| Garantie | 6 maanden |
| Aantal afdelingen | 3 secties |