| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 20m 25m 30m 32m |
| Bucket | Clamshell Bucket / Standaard Bucket |
| Sleutelwoord | telescopische graafmachinearm |
| Kwaliteit | Premium, hoge kwaliteit |
| Materiaal | BS900E |
|---|---|
| Voorbevestigingen | Clamshell-emmer, grijpers, standaardemmer |
| Beheersing door | Cilinder en staalkabel |
| Gigging diepte (m) | 25m 30m 32m |
| Kleur | Volgens cliëntenvereisten |
| Geschikte werkomgeving | Graafhuis Funderingsputten, diepe putten, caissons |
|---|---|
| Graafmodel | 6ton - 65ton |
| Gigging diepte (m) | 10m 12m 14m 16m 20m |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Technische ondersteuning | Ja |
| Tests | Volledige tests |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Graafmodel | 6ton - 65ton |
| OEM/ODM | Ja |
| Van toepassing zijn op | 3 ton - 55 ton |
|---|---|
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Graafdiepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Emmercapaciteit | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Garantie | 6 maanden |
| materiaal | BS900E of Q690D of zoals u vraagt |
|---|---|
| Lengte (m) | 10m - 32m |
| Geschikt graafmachinemodel (ton) | 25 ton - 65 ton |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple / grab |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Graafdiepte | 6m 10m 12m 14m 16m 18m |
| Geschikt voor | Het graven van caissons, funderingsputten voor huizen, diepe putten |
| materiaal | BS900E |
|---|---|
| Geschikte graafmachines | 6Ton - 200Ton |
| Graafdiepte | 18m - 32m |
| Clamshell-emmer (cbm) | 0,8 cbm 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 3 cbm |
| sollicitatie | Funderingsputten voor huis graven, diepe putten |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Hoog rendement | Ja |
| Graafdiepte | 8m 10m 12m 14m |
| Geschikte graafmachines | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Kleur | Wit geel blauw rood enz |