| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Schelpenbak | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Geschikte werkomgeving | Bouwwerkzaamheden, funderingen van huizen graven |
| Tests | Ja |
| Technische ondersteuning | Ja |
| Materiaal | BS900E, Premium |
|---|---|
| Graafdiepte | 25m - 32m |
| Geschikte werkomgeving | Graafhuis Funderingsputten, diepe putten, caissons |
| Garantie | 6 maanden |
| Hoog rendement | Ja |
| Materiaal | Sterkere Q690D |
|---|---|
| Hoog rendement | Ja |
| Graafdiepte | 20m 22m 25m 30m 32m |
| Schelpenbak | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Technische ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Graafdiepte | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, Q690D, lichter en sterker |
| Geschikt voor | het graven van zandgrond, slib, grind |
| Testen voordat u verzendt | Ja |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| OEM / ODM | Ja |
| Hoog rendement | Ja |
| Capaciteit van Clamshell-emmer | 1 kubieke meter - 3 kubieke meter |
| Gigging diepte (m) | 18m 22m 25m 30m 32m |
| Graafdiepte | 8m 10m 15m 18m 20m 22m 30m 32m |
|---|---|
| Staalkabel | Hoogwaardig Mu-streng draadtouw |
| Schelpenbak | 0,8 cbm 1 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Sollicitatie | Funderingsputten voor huis graven, diepe putten |
| Materiaal | BS900E Of zoals u vraagt |
| Graafmachine modellen | 6 ton - 60 ton |
|---|---|
| Geschikte graafmerken | Hitachi Komatsu Sany Kobelco Kato enz |
| Lengte | 10m 15m 18m 20m 25m 28m |
| Kleur | Aangepaste, rode, blauwe, gele enz |
| materiaal | LG700 |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |