| materiaal | Q355B |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kleur | Rood, geel, blauw, wit op maat |
| Geschikte graafmachines | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Garantie | 6 maanden voor arm, 3 maanden voor emmer |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Staalkabel | Draadtouw van hoge kwaliteit |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Graafdiepte (m) | 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, hoogwaardig en hoogwaardig materiaal |
|---|---|
| Verbindingen | Hoogwaardige connectoren |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit, premium |
| Bucket | 1cbm 1,5cbm 2cbm 2,5cbm emmer |
| Langeafstand ((m) | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Graafmodel | 6ton - 65ton |
|---|---|
| OEM/ODM | Ja |
| Tests | Volledige test |
| Van toepassing zijn op | Graven van caissons, diepe kuilen, funderingsputten voor huizen |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | schuifarm |
|---|---|
| Geschikt | 3 tot en met 36 ton |
| Gebruik | Het graafwerktuigwerk |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Naam van het product | schuifarm |
|---|---|
| Geschikt | 3 tot en met 36 ton |
| Gebruik | Het graafwerktuigwerk |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 0.4m3 |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| Garantie | 6 maanden |
| Buismateriaal | premium BS900E |
| Condition | Brand New |
|---|---|
| Model | SSB0011 |
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Welding | premium |
| Bucket Capacity | 1.5cbm 2cbm |
| Bijlagen | Bucket / clamshell emmer / grip aangepast |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Weddeling | Premium Laswerk, Draadtouw |
| Staalkabel | Langere levensduur |
| Schommelingen | Sterk |
|---|---|
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| Type | Aanhangsel van de graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |
| Maximaal bereik | 25m 30m 32m |