| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | nieuw |
| Merk | Zhonghe |
|---|---|
| Applicatie | Kruipgraafmachine |
| Materiaal | Q355+LG700 |
| Kleur | Het verzoek van de klant |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Naam | Aanhangsels van graafmachines |
|---|---|
| Type | Graafwerktuig Pile Hammer |
| Gewicht | 3550kg |
| Geschikte graafmachine (ton) | 30-40ton |
| Applicatie | constructie sloop |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuwe graafmachine scheurmachine en toebehoren |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| Ripperbreedte | 240-800 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7-55T |
| Key Word | telescopic boom excavator |
|---|---|
| Situation | Brand New |
| Material | LG700 lighter and stronger |
| Digging depth | 6m-16m |
| Apply to | 6 ton - 50 ton excavator |
| Garantie | 6 maanden voor schuifarm, 3 maanden voor emmer |
|---|---|
| Kenmerken | Lang bereik, hoge effectiviteit en langere levensduur |
| Solliciteer | 20 ton - 55 ton |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 2 cbm |
| Garantie | 6 maanden voor schuifarm, 3 maanden voor emmer |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 2 cbm |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| OEM / ODM | Ja |
| Hoog rendement | Ja |
| Capaciteit van Clamshell-emmer | 1 kubieke meter - 3 kubieke meter |
| Gigging diepte (m) | 18m 22m 25m 30m 32m |