| Technische ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Graafdiepte | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, Q690D, lichter en sterker |
| Geschikt voor | het graven van zandgrond, slib, grind |
| Testen voordat u verzendt | Ja |
| OEM / ODM | Ja |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Lang bereik | 10m 12m 16m 18m 20m |
| Van toepassing zijn op | Baggeren, sloopwerkzaamheden, graven van zandgrondsteen |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Lang bereik | 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 1 kubieke meter 1,5 kubieke meter 2 kubieke meter 2,5 kubieke meter |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Staalkabel | Draadtouw van hoge kwaliteit |
| Ontwerp | Hoog effectief ontwerp, veilig en stabiel, telescopisch lange afstand |
|---|---|
| verwarming | Premium Laswerk, niet makkelijk te kraken |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany enz. |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Lassen | Premium Laswerk, niet makkelijk te kraken |
| Ontwerp | Werk soepel Hoog effectief ontwerp, veilig en stabiel, telescopisch lange afstand |
| Cilinders | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| snak bereik | 6m 8m 10m 12m 16m |
| garantie | 6 maanden |
| Kleur | Op maat |
| ODM/OEM | Beschikbaar |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden, 24 uur |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Lang bereik | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker, op maat |
| Materiaal | BS900E |
|---|---|
| Geschikte graafmachines | 6Ton - 200Ton |
| Graafdiepte | 18m - 32m |
| Clamshell-emmer (cbm) | 0,8 cbm 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 3 cbm |
| Sollicitatie | Funderingsputten voor huis graven, diepe putten |
| Materiaal | BS900E, hoogwaardig materiaal |
|---|---|
| Bucket | 1cbm 1,5cbm 2cbm 2,5cbm emmer |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Verbindingen | Hoogwaardige connectoren |
| Langeafstand ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachine van 6 tot 100 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Productnaam | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | Nieuw |