| Maximaal bereik | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
|---|---|
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| Garantie | 6 maanden |
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| OEM / ODM | Ja |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden voor arm en cilinder |
| Geschikte graafmerken | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| Hoog rendement | Ja |
| Voorschot | Ja |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Garantie | 6 motten |
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kwaliteit | Hoogwaardige kwaliteit |
| sleutelwoord | telescopische graafmachine |
| Technische ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Graafmodellen | PC300, CAT320, SY500HD enz |
| Draadkabel | Premie |
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Productnaam | Telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Katrol | Hoogwaardige kwaliteit |
| Graafdiepte | 20m 25m 30m 32m |
| Hoog rendement | Ja |
| De capaciteit van de emmer | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |
|---|---|
| verwarming | Sterk |
| Model | SSB089 |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Langeafstand ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Bucket | 1.5cbm 2cbm 2.5cbm emmer |
| Materiaal | BS900E, hoogwaardig materiaal |
| Garantie | 6 maanden voor telescopische arm en 3 maanden voor emmer |
| Verbindingen | Verdikte verbindingen van hoge kwaliteit |
| garantie | 6 Maanden |
|---|---|
| Lange | 21m |
| Productnaam | Graafwerktuig Long Reach Arm |
| Naverkoopservice | Beschikbaar |
| Bucketcapaciteit (cbm) | 0.4, 0.6, 0.8, 1, 2, 3, 4 kubieke meter |