| Emmercilinder | Beschikbaar |
|---|---|
| Certificeringen | Ja, CE, octrooien |
| Product Name | langrijp boemafhaalmachine |
| Bucket | Beschikbaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Geschikte graafmachine | 3 ton - 50 ton |
|---|---|
| Bucket | 0.8 CBM 1 CBM 1.5 CBM 2 CBM |
| Voorwaarde | Nieuw, Gloednieuw |
| garantie | 6 maanden voor arm en boom, 3 maanden voor emmer |
| Materiaal | Shaogang Q355B, Q690D |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | nieuw |
| Materiaal | BS900E |
|---|---|
| Kwaliteit | Premie |
| Graafdiepte | 12m - 32m |
| Pas de Dienst aan | Ja |
| Geschikte graafmerken | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Technische ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Graafdiepte | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, Q690D, lichter en sterker |
| Geschikt voor | het graven van zandgrond, slib, grind |
| Testen voordat u verzendt | Ja |
| verwarming | Sterk |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |
| Model | SSB089 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | BS900E (licht en sterker) |
| Solliciteer | Graven van zand, grond, slib, enz. |
|---|---|
| Het graven Diepte | 25m 30m 32m |
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | BS900E, Q355B, lichter en sterker |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lange | 11-25 m |
| Solliciteer | 20 tot 85 ton boormachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Bucket | Schelpenbak |