| Voorwaarde | Brandnieuw. |
|---|---|
| Schommelingen | Voorschot |
| Type | Aanhangsel van de graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 2.2cbm |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 11-25 m |
| Solliciteer | 20 tot 85 ton boormachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Premium materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Bucket | 1.5cbm 2cbm Clamshell Bucket / Grijp / Pak |
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud, smeermiddel toevoegen |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie, hoge effectiviteit |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuw lang bereik boom & arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-120T |
| Naam van het product | schuifarm |
|---|---|
| Geschikt | 3 tot en met 36 ton |
| Gebruik | Het graafwerktuigwerk |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |