| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Staalkabel | Hoogwaardig Mu-streng draadtouw |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple / grab |
| Graafdiepte (m) | 20m 25m 30m 32m |
| verwarming | hoogwaardig laswerk |
|---|---|
| Cylinder | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Ontwerp | Hoog efficiënt ontwerp, veilig en stabiel |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Graafdiepte | 6m 10m 12m 14m 16m 18m |
| Geschikt voor | Het graven van caissons, funderingsputten voor huizen, diepe putten |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Gigging diepte (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Emmer | Standaard emmer |
| Gewicht | 10kgs-730kgs |
| Functies | Hoog effectieve en langere levensduur |
| Materiaal | HG785. |
|---|---|
| Levensduur | Langere levensduur |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Geschikte graafmachine | Graafmachines van 6 t tot 50 t |
| Bucket | Beschikbaar |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | nieuw |
| OEM/ODM | Ja |
|---|---|
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Hoog rendement | Ja |
| Hoogwaardige kwaliteit | Ja |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| snak bereik | 10M 12M 16M |
|---|---|
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Kwaliteit | Voorschot |
| hoge efficiënt | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 6 maanden voor arm en cilinder, 3 maanden |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie, hoge effectiviteit |
| Cylinder | Kwaliteitscylinders van bekende merken |
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud, smeermiddel toevoegen |