| Merk | Zhonghe -machines |
|---|---|
| Type | Standaard of Verbeterd Boomwapen |
| Bewegende type | Rupsgraafmachine |
| Van toepassing zijn op | Building Engineering |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Bekende merk Shaogang Q355B |
|---|---|
| telescopische cilinder | Hoogwaardig |
| Staalkwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Lassendraad | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Graafdiepte ((m) | 12m 16m |
| Materiaal | BS900E, hoogwaardig materiaal |
|---|---|
| Langeafstand ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Bucket | 1.5cbm 2cbm 2.5cbm emmer |
| Verbindingen | Hoogwaardige connectoren |
| Materiaal | BS900E, Premium |
|---|---|
| Graafdiepte | 25m - 32m |
| Geschikte werkomgeving | Graafhuis Funderingsputten, diepe putten, caissons |
| Garantie | 6 maanden |
| Hoog rendement | Ja |
| Materiaal | BS900E, hoogwaardig en hoogwaardig materiaal |
|---|---|
| Verbindingen | Hoogwaardige connectoren |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit, premium |
| Bucket | 1cbm 1,5cbm 2cbm 2,5cbm emmer |
| Langeafstand ((m) | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E |
|---|---|
| Voorbevestigingen | Clamshell-emmer, grijpers, standaardemmer |
| Beheersing door | Cilinder en staalkabel |
| Gigging diepte (m) | 25m 30m 32m |
| Kleur | Volgens cliëntenvereisten |
| Geschikte graafmachines | 6Ton - 200Ton |
|---|---|
| Cilinder | Cilinder van hoge kwaliteit |
| Graafdiepte (m) | 6m 8m 10m 12m 14m 15m 16m 18m |
| kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Materiaal | LG700, HG785 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| Model | SSB089 |
| Maximaal bereik | 32 meters |
| Lang bereik | 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 1 kubieke meter 1,5 kubieke meter 2 kubieke meter 2,5 kubieke meter |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Staalkabel | Draadtouw van hoge kwaliteit |
| Materiaal | Sterkere Q690D |
|---|---|
| Hoog rendement | Ja |
| Graafdiepte | 20m 22m 25m 30m 32m |
| Schelpenbak | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |