| Graafdiepte | 6M 8M 10M 12M |
|---|---|
| Geschikte werkomgeving | Graafhuis Funderingsputten, diepe putten, caissons |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoog rendement | Ja |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Draadkabel | Hoogwaardig Mu-streng draadtouw |
| Digging Depth | 6M 8M 12M |
|---|---|
| Materiaal van staal | Q355B |
| Cylinders | Included |
| Welding | Better Welding |
| Test | Full Tests |
| Geschikte graafmachine | Kat Hitachi Komatsu Sany |
|---|---|
| Platen | Premium platen |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw |
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Materiaal | Q355B, NM400 materiaal |
| Emmercapaciteit | 0.1 cbm - 1 cbm |
|---|---|
| Graafdiepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 6 maanden |
| Van toepassing zijn op | 3 ton - 55 ton |
| Kleur | Accoring op de vereiste van klanten |
|---|---|
| Reserveonderdelen | Hoge kwaliteit |
| Trilling | Trillingsbestendig |
| Moq | 1 stuk / set |
| Geschikte graafmachine (ton) | 6 ton - 66 ton |
| Sleutelwoord | Telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| Graafdiepte | 6m-16m |
| Garantie | 6 maanden |
| Van toepassing zijn op | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B lichter en sterker |
| Garantie | 6 maanden voor de telescopische arm en de cilinder |
|---|---|
| Productnaam | Telescopische dipper voor graafmachine |
| Techniek | Geavanceerde Technieken |
| Voorwaarde | Nieuw, Gloednieuw |
| Kleur | Geel, rood, blauw, wit, zoals de klant vereist |
| Kenmerken | Telescopische arm voor graafmachine |
|---|---|
| Materiaal | HG785, lichter, sterker. |
| Hoge efficiëntie | Ja |
| Levensduur | Langere levensduur |
| Geschikte graafmachine | Graafmachines van 6 t tot 50 t |
| Maximaal bereik | 12m 18m 20m 31m 32m |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoogwaardige kwaliteit |
| Model | SSB005 |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Type | Graafmachine -bijlage |