| Emmercapaciteit | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,2 cbm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| OEM / ODM | Ja |
| verwarming | Premie |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Emmercapaciteit | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |
|---|---|
| verwarming | Premie |
| Model | SSB089 |
| Garantie | 6 maanden |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Hoog rendement | Ja |
| Graafdiepte | 8m 10m 12m 14m |
| Geschikte graafmachines | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Kleur | Wit geel blauw rood enz |
| Kenmerken | Dieper graven |
|---|---|
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker materiaal |
| Sleutelwoord | Telescopische graafmachinearm met een emmer met een schelp |
| Garantie | 6 maanden voor cilinders en telescopische arm |
| Kwaliteit | Top 1 Premium, High Quality |
| Van toepassing zijn op | 3 ton - 55 ton |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Emmercapaciteit | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Graafdiepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Graafdiepte (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Staalkabel | Goedkwaliteit draad touw Muti-streng |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grip / aangepast |
| Andere apparaten voor de vervaardiging van elektrische apparaten | Bucket, Standard Bucket, Clamshell Bucket en andere toebehoren |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het wapen van graafwerktuigTelescopic |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B lichter en sterker |
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| After-sales service verstrekt | Online ondersteuning, video -technische ondersteuning |
| Emmercapaciteit | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Machinegewicht | 6-36t |