| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Van toepassing zijn op | Graven van zand, grond, slib, enz. |
| Garantie | 6 maanden |
| Graafdiepte | 25m 30m 32m |
| Kleur | Aangepast |