| Geschikte graafmachine | met een gewicht van niet meer dan 20 ton |
|---|---|
| Graafdiepte | 25m 30m 32m |
| Voorbevestigingen | Clamshell -emmer / grijper / standaardemmer |
| Materiaal | BS900E, Q355B, lichter en sterker |
| Van toepassing zijn op | Graven van zand, grond, slib, enz. |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| garantie | 6 Maanden |
| Productnaam | Excavator Teleskopische boom |
| conditie | Nieuw |
| Merk | Kaiping Zhonghe-machines |
|---|---|
| Onderdeelnaam | Hydraulische Snelle Hapering |
| Applicatie | Graafwerktuigen vervangen |
| Geschikte machine | Graafmachine van 10 ton - 30 ton |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | Schroot staal pakken |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 6 maanden |
| Solliciteer | Graafmachines van 10 tot 60 ton |
| Materiaal | premie Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 10 tot 60 ton |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Lengte | 10-25m |
| Toepassing | Schroot staal pakken |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuw lang bereik boom & arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-120T |
| Kenmerken | Dieper graven |
|---|---|
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker materiaal |
| Sleutelwoord | Telescopische graafmachinearm met een emmer met een schelp |
| Garantie | 6 maanden voor cilinders en telescopische arm |
| Kwaliteit | Top 1 Premium, High Quality |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuw lang bereik boom & arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-120T |
| verwarming | hoogwaardig laswerk |
|---|---|
| Cylinder | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Ontwerp | Hoog efficiënt ontwerp, veilig en stabiel |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Kleur | Rood, geel, blauw, wit op maat |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden voor Arm |
| Draadkabel | Meerdradige staalkabel |
| Geschikte graafmachines | 20 ton - 120 ton |
| Verbindingen | Hoogwaardige en verdikte connectoren |