| Merknaam | Zhonghe Machinery |
|---|---|
| Productnaam | graafmachine tunnelarm |
| Sollicitatie | Mijnbouw en bouw |
| Bewegende type | Crawler graafmachine |
| Materiaal | Q355B/Q690 |
| Productnaam | Graafmachine rock emmer |
|---|---|
| Type | Mechanisch |
| Materiaal | Q355B/NM400/Hardox500 |
| Sollicitatie | Graafmachine -bijlage |
| Van toepassing zijn op | Screening Rock |
| Materiaal | Q355B en Q690D |
|---|---|
| Graafdiepte (m) | 8m 10m 15m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Aangepaste service | beschikbaar |
| Bucketcapaciteit (cbm) | 0,5 cbm 0,8 cbm 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,5 cbm 3 cbm |
| Materiaal | BS900E, hoogwaardig en hoogwaardig materiaal |
|---|---|
| Verbindingen | Hoogwaardige connectoren |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit, premium |
| Bucket | 1cbm 1,5cbm 2cbm 2,5cbm emmer |
| Langeafstand ((m) | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| verwarming | hoogwaardig laswerk |
|---|---|
| Cylinder | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Ontwerp | Hoog efficiënt ontwerp, veilig en stabiel |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Painting | Premium Painting |
|---|---|
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Material | Q355B |
| Patents | CE, ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| Model | SSB089 |
| Maximaal bereik | 32 meters |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 6 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | Tunnelwerken |
| Voorwaarde | nieuw |
| Lang bereik | 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 1 kubieke meter 1,5 kubieke meter 2 kubieke meter 2,5 kubieke meter |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Staalkabel | Draadtouw van hoge kwaliteit |
| Materiaal | BS900E, hoogwaardig materiaal |
|---|---|
| Langeafstand ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Bucket | 1.5cbm 2cbm 2.5cbm emmer |
| Verbindingen | Hoogwaardige connectoren |