| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 6 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | Tunnelwerken |
| Voorwaarde | nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 6 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | Tunnelwerken |
| Voorwaarde | nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 6 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | Tunnelwerken |
| Voorwaarde | nieuw |
| Langeafstand ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Bucket | 1.5cbm 2cbm 2.5cbm emmer |
| Materiaal | BS900E, hoogwaardig materiaal |
| Garantie | 6 maanden voor telescopische arm en 3 maanden voor emmer |
| Verbindingen | Verdikte verbindingen van hoge kwaliteit |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Graafdiepte | 6m 10m 12m 14m 16m 18m |
| Geschikt voor | Het graven van caissons, funderingsputten voor huizen, diepe putten |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | nieuw |
| Material | Q355B, Q690D, or others as you request |
|---|---|
| Apply to | 20-50ton excavator |
| Warranty | 6 months |
| Product name | excavator telescopic boom |
| Condition | new |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie, hoge effectiviteit |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Bucket | Schelp emmer / greep |
| Cylinder | Kwaliteitscylinders van bekende merken |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud. |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |