| Graafdiepte (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Staalkabel | Goedkwaliteit draad touw Muti-streng |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grip / aangepast |
| lassen | hoogwaardig laswerk |
|---|---|
| Ontwerp | Hoog efficiënt ontwerp, veilig en stabiel |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany enz. |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| OEM/ODM | Ja |
| Materiaal | BS900E, hoogwaardig materiaal |
|---|---|
| Bucket | 1cbm 1,5cbm 2cbm 2,5cbm emmer |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Verbindingen | Hoogwaardige connectoren |
| Langeafstand ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Van toepassing zijn op | 3 ton - 55 ton |
|---|---|
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Graafdiepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Emmercapaciteit | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| garantie | 6 Maanden |
| Productnaam | Excavator Teleskopische boom |
| conditie | Nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Graafwerktuig Telescopic Boom |
| Voorwaarde | nieuw |
| Bucket | Clamshell Bucket / Grijp / Pak |
|---|---|
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie, hoge effectiviteit |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud, smeermiddel toevoegen |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Model | SSB089 |
| verwarming | Sterk |
| Vervaldatum | Vast voor verschillende merken van graafmachines |
| De capaciteit van de emmer | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |