| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Graafdiepte | 6M 8M 10M 12M |
|---|---|
| Geschikte werkomgeving | Graafhuis Funderingsputten, diepe putten, caissons |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoog rendement | Ja |
| Materiaal | Q355b, q690d of anderen zoals u vraagt |
|---|---|
| Van toepassing zijn op | 6-50ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkvoorwaarde | tunnelwerk |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Condition | Brand New |
|---|---|
| Model | SSB0011 |
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Welding | premium |
| Bucket Capacity | 1.5cbm 2cbm |
| Graafdiepte (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Staalkabel | Goedkwaliteit draad touw Muti-streng |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grip / aangepast |
| lassen | hoogwaardig laswerk |
|---|---|
| Ontwerp | Hoog efficiënt ontwerp, veilig en stabiel |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany enz. |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| OEM/ODM | Ja |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Bucket | Clamshell Bucket, 2cbm, 2,5cbm |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud, laag falenpercentage |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Materiaal | BS900E, hoogwaardig materiaal |
|---|---|
| Bucket | 1cbm 1,5cbm 2cbm 2,5cbm emmer |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Verbindingen | Hoogwaardige connectoren |
| Langeafstand ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Van toepassing zijn op | 3 ton - 55 ton |
|---|---|
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Graafdiepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Emmercapaciteit | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 6 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | Tunnelwerken |
| Voorwaarde | nieuw |