| Merk | Zhonghe -machines |
|---|---|
| Type | boom van het graafwerktuig de lange bereik |
| Lengte | 17-23m |
| Geschikte graafmachine | 65-95 ton |
| Bewegende type | Rupsgraafmachine |
| Merk | Kaiping Zhonghe-machines |
|---|---|
| Onderdeelnaam | Hydraulische Snelle Hapering |
| Applicatie | Graafwerktuigen vervangen |
| Geschikte machine | Graafmachine van 10 ton - 30 ton |
| Materiaal | Q355B |
| Toepassing | Schroot staal pakken |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 6 maanden |
| Solliciteer | Graafmachines van 10 tot 60 ton |
| Materiaal | premie Q355B |
| Kwaliteit | Voorschot |
|---|---|
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Graafdiepte | 6m-16m |
| Bucket | Standaard emmer / Clamshell emmer |
| Situatie | Nieuw |
| Levensduur | Langere levensduur |
|---|---|
| Geschikte graafmachine | Graafmachines van 6 t tot 50 t |
| Materiaal | HG785, lichter, sterker. |
| Bucket | Beschikbaar 0,2 cbm tot 1,2 cbm |
| Kenmerken | Telescopische arm voor graafmachine |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Cylinders | High Quality Improved Cylinders |
| Material | Q355B, High quality steel material |
| Warranty | 6 Months for The Arm |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
|---|---|
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| Buckets(cbm) | 0.5cbm 1cbm 1.5cbm 2cbm |
| OEM/ODM | YES |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| Merk | Zhonghe -machines |
|---|---|
| Type | Standaard of Verbeterd Boomwapen |
| Bewegende type | Rupsgraafmachine |
| Van toepassing zijn op | Building Engineering |
| Garantie | 1 jaar |
| OEM's | OEM-diensten |
|---|---|
| Geschikt model graafmachine | 4 tot en met 55 ton |
| Roterende | 360 graden |
| Rotatiehoek | 360 graden |
| Garantie | 3 maanden |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Testings | YES |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| High Efficiency | YES |
| Material | LG700 |