| OEM / ODM | Ja |
|---|---|
| Cilinders | Premiumcilinders |
| Garantie | 6 maanden |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Hoog rendement | Ja |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Emmer | 0,5 cbm 0,8cbm 1cbm 1,5cbm |
| Geschikte graafmachine | 20ton 25ton 30ton 55ton 60ton |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Emmercilinder | Hoogwaardige kwaliteit |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| After-sales | Ja |
| Functies | Langere levensduur, niet makkelijk te kraken |
| Sleutelwoord | langrijp boemafhaalmachine |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Verbeterde cilinders van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Garantie | 6 maanden voor de arm en de cilinder, 3 maanden voor de emmer |
| Sleutelwoord | Teleskoparm te koop |
| OEM / ODM | Beschikbaar |
| Materiaal | Shaogang Merk Q355B, Q690D |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden voor de arm en de cilinder, 3 maanden voor de emmer |
| Eenvoudige installatie | - Ja, dat klopt. |
| Gemakkelijk onderhoud | - Ja, dat klopt. |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Verbeterde cilinders van hoge kwaliteit |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Hoog rendement | Ja |
| Graafdiepte | 8m 10m 12m 14m |
| Geschikte graafmachines | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Kleur | Wit geel blauw rood enz |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Hoog rendement | Ja |
| Graafdiepte | 8m 10m 12m 14m |
| Geschikte graafmachines | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Kleur | Wit geel blauw rood enz |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Langere levensduur | - Ja, dat klopt. |
| OEM / ODM | Ja |
| sleutelwoord | telescopische graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 10 tot 60 ton |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Lengte | 10-25m |
| Toepassing | Schroot staal pakken |
| Kleur | Gepersonaliseerd Geel Rood Oranje Wit |
|---|---|
| Geschikte graafmachine | 55 ton 65 ton 120 ton graafmachine |
| Materiaal | Premium Q355B, Q690D, Q355NE |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, Video-technische ondersteuning |
| garantie | 6 maanden voor de arm en boom |