| OEM-producten | OEM-diensten |
|---|---|
| Rotatiehoek | 360 graden |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie vóór verzending |
| Geschikt model graafmachine | 4 tot en met 55 ton |
| cilinders | 2 cilinders |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Rotatiehoek | 360 graden |
|---|---|
| Geschikt graafmodel | 4 tot en met 55 ton |
| Onderhoud | Minder onderhoud |
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie voor verzending |
| Pakket | Houten verpakking / bubbel |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 20 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Naam van het product | Excavator Teleskopische boom |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |