| Draadkabel | Premie |
|---|---|
| Geschikt merk graafmachine | Verschillende graafmerk: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion enz |
| Tests | Ja |
| Kleur | Aangepast, rood, geel, wit |
| Garantie | Ja, 6 maanden voor de arm en cilinders, 3 maanden voor de emmer |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 2.2cbm |
| Model | SSB089 |
| Garantie | 6 maanden |
| Schommelingen | Voorschot |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie, hoge effectiviteit |
| Cylinder | Kwaliteitscylinders van bekende merken |
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud, smeermiddel toevoegen |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker materiaal |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kwaliteit | Premium, hoge kwaliteit |
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Kenmerken | Dieper graven |
| snak bereik | 10M 12M 16M |
|---|---|
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Kwaliteit | Voorschot |
| hoge efficiënt | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 6 maanden voor arm en cilinder, 3 maanden |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| verwarming | Premium Laswerk, niet makkelijk te kraken |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Ontwerp | Werk soepel Hoog effectief ontwerp, veilig en stabiel, telescopisch lange afstand |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Hoogwaardige cilinders, langere levensduur |
| Solliciteer | 20 ton - 22 ton graafmachine |
|---|---|
| Lengte | 15 m - 16 m |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Bucket | Schelpenbak |