| Solliciteer | 10 tot en met 16 ton |
|---|---|
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Lengte | 10m-14m |
| Garantie | 6 maanden |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Kenmerken | Lang bereik hoge sterkte langere levensduur |
| Graafdiepte (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Staalkabel | Goedkwaliteit draad touw Muti-streng |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grip / aangepast |
| verwarming | hoogwaardig laswerk |
|---|---|
| Cylinder | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Ontwerp | Hoog efficiënt ontwerp, veilig en stabiel |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Bucket | Clamshell Bucket, 2cbm, 2,5cbm |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud, laag falenpercentage |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Applicatie | Graafmachine |
|---|---|
| Merknaam | Zhonghe |
| Onderdeelnaam | BOOM/ARM/EMMERDCILINDER |
| Materiaal | Q355D/Q690D |
| Kleur | Zoals de klant vereist |
| materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Lang bereik | 10m 12m 15m 20m 25m 30m 32m |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Graafmachine merk | Komatsu, Sany, Hitachi, Kobelco, Kato, enz |
| Kan bijlagen dragen | Scheerbeurt, breker, breker, enz |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Features | Long reach, high effective and longer life-span |
|---|---|
| Apply to | 20ton |
| Bucket capacity | 0.1 cbm - 1cbm |
| Condition | New |
| Material | Shaogang Q355B |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Staalkabel | Goedkwaliteit draad touw Muti-streng |
| Weddeling | Premium Laswerk, niet makkelijk te kraken |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
| Garantie | 6 maanden voor de telescopische arm en de cilinder |