| Kenmerken | Dieper graven |
|---|---|
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker materiaal |
| Sleutelwoord | Telescopische graafmachinearm met een emmer met een schelp |
| Garantie | 6 maanden voor cilinders en telescopische arm |
| Kwaliteit | Top 1 Premium, High Quality |
| Geschikte graafmachine (ton) | 6 ton - 66 ton |
|---|---|
| Kleur | Accoring op de vereiste van klanten |
| Materiaal | LG700 / Q690D |
| Cilinder | Premiumcilinders |
| Volledige test | Ja |
| Sleutelwoord | graafmachine met lange giek |
|---|---|
| Draadkabel | Premie |
| Geschikt merk graafmachine | Verschillende graafmerk: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion enz |
| After-sales service | Ja |
| Gigging diepte (m) | 18m 20m 25m 30m 32m 35m |
| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Lassen | Premium Laswerk, niet makkelijk te kraken |
| Ontwerp | Werk soepel Hoog effectief ontwerp, veilig en stabiel, telescopisch lange afstand |
| Cilinders | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | Hoogwaardige cilinder |
| materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Lang bereik | 10m 12m 15m 20m 25m 30m 32m |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Graafmachine merk | Komatsu, Sany, Hitachi, Kobelco, Kato, enz |
| Kan bijlagen dragen | Scheerbeurt, breker, breker, enz |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Ontwerp | Hoog effectief ontwerp, veilig en stabiel, telescopisch lange afstand |
|---|---|
| verwarming | Premium Laswerk, niet makkelijk te kraken |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany enz. |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |