| Painting | Premium Painting |
|---|---|
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Material | Q355B |
| Patents | CE, ISO9001 |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Gigging diepte (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Emmer | Standaard emmer |
| Gewicht | 10kgs-730kgs |
| Functies | Hoog effectieve en langere levensduur |
| Hoge efficiëntie | Hoge efficiëntie |
|---|---|
| Werkomstandigheden | Graven van zand Bodem Silt enz. |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Kylinders van hoge kwaliteit |
| Materiaal van staal | Shaogang Q355B |
| Verbindingen | Hoogwaardige connectoren |
| OEM / ODM | Ja |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Lang bereik | 10m 12m 16m 18m 20m |
| Van toepassing zijn op | Baggeren, sloopwerkzaamheden, graven van zandgrondsteen |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 12 m |
| Kenmerken | Telescopisch Wapen |
| garantie | 6 maanden |
| bak | een emmer bevatten |
| materiaal | Q355B |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kleur | Rood, geel, blauw, wit op maat |
| Geschikte graafmachines | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Garantie | 6 maanden voor arm, 3 maanden voor emmer |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden, 24 uur |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Lang bereik | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker, op maat |
| Bijlagen | Bucket / clamshell emmer / grip aangepast |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Weddeling | Premium Laswerk, Draadtouw |
| Staalkabel | Langere levensduur |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Lang bereik | 10m 20m 21m 25m |
| Materiaal | Q355B/Q690D/Q355NE |
| Emmercapaciteit | 0,4 m3, 0,6 m3, 1,5 m3, 2m3, 2,2 m3 |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Materiaal | Hoge sterkte |
|---|---|
| Schokdempergom | Uit Zuid-Korea ingevoerd |
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit |
| Motor | Parkermotor |
| Lagers | Lagers van SKF VA405 |