| Productnaam | Graafmachine Telescopische giek met twee secties |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Bewegende type | Crawler graafmachine |
| Materiaal | Q690D |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | schuifarm |
|---|---|
| Geschikt | 3 tot en met 36 ton |
| Gebruik | Het graafwerktuigwerk |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Welding | premium |
|---|---|
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Bucket Capacity | 2.2cbm |
| Condition | Brand New |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Geschikte graafmachines | Kat Hitachi Komatsu Sany |
| Materiaal | Q355B |
| Graafdiepte ((m) | 10M 12M 16M |
| Plates | Shaogang Plates |
| lassen | hoogwaardig laswerk |
|---|---|
| Ontwerp | Hoog efficiënt ontwerp, veilig en stabiel |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany enz. |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| OEM/ODM | Ja |
| Ontwerp | Hoog efficiënt ontwerp, veilig en stabiel |
|---|---|
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| verwarming | Premium lassen, geen olielekken |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
|---|---|
| Model | SSB089 |
| Maximaal bereik | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Kwaliteit | Premium, hoge kwaliteit |
| Graafdiepte ((m) | 20m 25m 30m 32m |
| Sleutelwoord | telescopische graafmachinearm |
| Bucket | 2cbm 2,5cbm Clamshell Bucket / Standard Bucket |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie, hoge effectiviteit |
|---|---|
| Bucket | 2cbm 2.5cbm Clamshell Bucket / Grijp / Pak |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |