| Materiaal | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Solliciteer | 1 ton - 65 ton graafmachine |
| Garantie | 3 maanden |
| Situatie | Nieuw |
| Toepassing | Het grijpen van zand, grond en rots |
| Sleutelwoord | Het wapen van graafwerktuigTelescopic |
|---|---|
| Andere apparaten voor de vervaardiging van elektrische apparaten | Bucket en andere toebehoren |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B lichter en sterker |
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B |
|---|---|
| Situatie | Nieuw |
| Het graven Diepte | 6m-16m |
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Kwaliteit | Voorschot |
| OEM | OEM-diensten |
|---|---|
| Pakket | Houten verpakking / bubbel |
| Cilinder | 2 cilinders |
| Roterend | 360 graden |
| Rotatiehoek | 360 graden |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B |
|---|---|
| Andere apparaten voor de vervaardiging van elektrische apparaten | Bucket en andere toebehoren |
| Situatie | Nieuw |
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Kwaliteit | Voorschot |
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
|---|---|
| Situatie | Nieuw |
| Het graven Diepte | 6m-16m |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B |
| Kwaliteit | Voorschot |
| Naam van het product | schuifarm |
|---|---|
| Geschikt | 3 tot en met 36 ton |
| Gebruik | Het graafwerktuigwerk |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Materiaal | Q355b, q690d of anderen zoals u vraagt |
|---|---|
| Van toepassing zijn op | 6-50ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkvoorwaarde | tunnelwerk |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 6 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | Tunnelwerken |
| Voorwaarde | nieuw |