| Materiaal | Q355b, q690d of anderen zoals u vraagt |
|---|---|
| Van toepassing zijn op | 6-50ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkvoorwaarde | tunnelwerk |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | Graafmachines van 6 tot 50 ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | Tunnelwerken |
| Voorwaarde | nieuw |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie, hoge effectiviteit |
|---|---|
| Cylinder | Kwaliteitscylinders van bekende merken |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud, regelmatig smeermiddel toevoegen |
| Bucket | Clamshell Bucket / Hydraulische greep |
| Material | Q355B, Q690D, or others as you request |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Condition | 100%new |
| Apply to | 6-50ton excavator |
| Working con | tunnel work |
| Productnaam | graafmachine telescopische boom |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Bewegende type | Rupsgraafmachine |
| Van toepassing zijn op | Graafmachines van 12-35 ton |
| Materiaal | Q690D |
| verwarming | Premie |
|---|---|
| After-sales service | Beschikbaar |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Type | Telescopisch Wapen |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Materiaal | Q355B |
|---|---|
| Kleur | Rood, Geel, Blauw |
| Garantie | 6 maanden |
| Geschikte graafmachines | Kat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion |
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Roterend | 360 graden |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie voor verzending |
| OEM | OEM-diensten |
| Geschikt graafmodel | 4 tot en met 55 ton |
| Pakket | Houten verpakking / bubbel |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud |
|---|---|
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Bucket | Schelpenbak |
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | Hoogwaardige cilinder |