| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuw lang bereik boom & arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 45 tot en met 120 T |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuw lang bereik boom & arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 45 tot en met 120 T |
| Materiaal | Shaogang Q355B / Q690D |
|---|---|
| Voorwaarde | gloednieuw |
| Kenmerken | Telescopisch Wapen |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Maximale graafdiepte | 6m, 8m, 10m, 12m |
| snak bereik | 10M 12M 16M |
|---|---|
| ODM/OEM | beschikbaar |
| Kleur | Op maat gemaakt Rood Geel Blauw Oranje |
| materiaal | Q355B, Q690D, Premium materiaal |
| Vervaardiging | Ja |
| ODM/OEM | beschikbaar |
|---|---|
| snak bereik | 10M 12M 16M |
| Naverkoopservice | Ja, 24 uur beschikbaar |
| Materiaal | Q355B, Q690D, Premium materiaal |
| Vervaardiging | Ja |
| Naam van het product | schuifarm |
|---|---|
| Geschikt | 3 tot en met 36 ton |
| Gebruik | Het graafwerktuigwerk |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuw lang bereik boom & arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 45 tot en met 120 T |
| Materiaal | Q355B Betere lasprestaties |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoge kwaliteit, premium |
| Geschikte graafmachines | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m |
| Kleur | Rood, geel, blauw Wit Op maat verkrijgbaar |
| Onderdeelnaam | Graafwerktuig Clamshell Bucket |
|---|---|
| Materiaal | Q355B, NM400, HARDOX500 optioneel |
| breedte | Maatwerk |
| Capaciteit | 1-1.5cbm |
| Geschikte graafmachine | 20-30ton |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B |
|---|---|
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Situatie | Nieuw |
| Kwaliteit | Voorschot |
| Het graven Diepte | 6m-16m |