| Sleutelwoord | Het wapen van graafwerktuigTelescopic |
|---|---|
| Andere apparaten voor de vervaardiging van elektrische apparaten | Bucket en andere toebehoren |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B lichter en sterker |
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Brand | Zhonghe |
|---|---|
| Type | two-section telescopic arm |
| Condition | New,100%new, new telescopic arm |
| Machine weight | 6-36T |
| Color | Customer's Request |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Weddeling | Premium lassen, foutdetectie |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
| Staalkabel | Goedkwaliteit draad touw Muti-streng |
| Garantie | 6 maanden voor de telescopische arm en de cilinder |
| Condition | New,100%new, new telescopic arm |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| After-sales service provided | Online support,Video technical support |
| Bucket capacity | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Machine weight | 6-36T |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Staalkabel | Goedkwaliteit draad touw Muti-streng |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
| Garantie | 6 maanden voor de telescopische arm en de cilinder |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Package | YES |
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| OEM/ODM | YES |
| Sleutelwoord | telescopische arm van graafmachine |
|---|---|
| Materiaal | Q690D / HG785 |
| Geschikte graafmachine | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Kwaliteit | Premium, hoge kwaliteit |
| Graafdiepte ((m) | 20m 25m 30m 32m |
| Sleutelwoord | telescopische graafmachinearm |
| Bucket | 2cbm 2,5cbm Clamshell Bucket / Standard Bucket |
| Materiaal | HG700, Q690D |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 12m 14m 16m |
| Kleur | Rood, geel, blauw, wit op maat |
| Slangspoel | Vergroten |
| cilinders | Premiumcilinder |