| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| Garantie | 6 Maanden |
|---|---|
| Product Naam | Telescopische arm van de graafmachine |
| OEM/ODM | Acceptabel |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | zoals de klant vereist |
| Materiaal | LG700 |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| Hoog rendement | Ja |
| Langere levensduur | Ja |
| OEM / ODM | Ja |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Testings | YES |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| High Efficiency | YES |
| Material | LG700 |
| Materiaal | Shaogang Merk Q355B, Q690D |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden voor de arm en de cilinder, 3 maanden voor de emmer |
| Eenvoudige installatie | - Ja, dat klopt. |
| Gemakkelijk onderhoud | - Ja, dat klopt. |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Verbeterde cilinders van hoge kwaliteit |
| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Color | YES, Yellow, Red, White, Etc |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Volledige test | Ja |
|---|---|
| Geschikte graafmachine (ton) | 6 ton - 66 ton |
| Hoog rendement | Ja |
| Kleur | Accoring op de vereiste van klanten |
| Materiaal | LG700 / Q690D |
| Kwaliteit | Voorschot |
|---|---|
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Graafdiepte | 6m-16m |
| Bucket | Standaard emmer / Clamshell emmer |
| Situatie | Nieuw |
| Materiaal | BS900E lichter en sterker |
|---|---|
| Draadkabel | Meervoudig draadtouw |
| Graaflengte | 10m 12m 20m 25m 30m 32m |
| verwarming | Beter lassen |
| Kwaliteit | Premie |
| Voorbevestigingen | Clamshell Bucket / Standaard Bucket |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Reserveonderdelen | Premium reserveonderdelen, met een langere levensduur |
| Graafdiepte | 14m 16m 18m |
| Materiaal | LG700 / HG785 |