| Geschikte graafmachine | Hitachi komatsu sany cat enz. |
|---|---|
| Materiaal | Q355B |
| snak bereik | Teleskopisch, met een cilinder omhoog en omlaag |
| Zwaar werk | Zwaar werk |
| Garantie | 6 maanden voor de arm en de cilinders |
| Tests | Volledige tests |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |
| Graafmodel | 6ton - 65ton |
| OEM/ODM | Ja |
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Sleutelwoord | Telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| Andere apparaten voor de vervaardiging van elektrische apparaten | Bucket en andere toebehoren |
| Graafdiepte | 6m-16m |
| Van toepassing zijn op | 6 ton - 60 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuwe, 100% nieuwe, nieuwe telescopische arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-36t |
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
|---|---|
| Situatie | Nieuw |
| Het graven Diepte | 6m-16m |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B |
| Kwaliteit | Voorschot |
| Merknaam | Zhonghe |
|---|---|
| Onderdeelnaam | Telescopische boomarm van de graafmachine |
| Materiaal | Q355D/Q690D |
| Toepasselijke industrieën | Energie & Mijnbouw & Sloop |
| Geschikte graafmachine | 20-35Ton |
| garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kwaliteit | Voorschot |
| Cylinder | Hoogwaardige cilinder |
| Graafdiepte ((m) | 10m 12M |
| telescopisch | - Ja, dat klopt. |