| Gigging diepte (m) | 20m 25m 30m 32m 35m |
|---|---|
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Waarbuikeling | 6 maanden tot 1 jaar |
| Onderhoud | Geschikt onderhoud |
| Voorste bevestiging | Schelp emmer / greep |
| Volledige test | Ja |
|---|---|
| Hoog rendement | Ja |
| Kleur | Accoring op de vereiste van klanten |
| Materiaal | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | Ja |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Graafdiepte | 4M, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Van toepassing zijn op | 3 ton - 55 ton |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| OEM/ODM | YES |
| Draadkabel | Premie |
|---|---|
| Geschikt merk graafmachine | Verschillende graafmerk: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion enz |
| Tests | Ja |
| Kleur | Aangepast, rood, geel, wit |
| Garantie | Ja, 6 maanden voor de arm en cilinders, 3 maanden voor de emmer |
| Veerslang | Premie |
|---|---|
| Materiaal | LG700 / HG785 |
| Voorbevestigingen | Clamshell Bucket / Standaard Bucket |
| Cilinder | Premiumcilinder |
| Garantie | 6 maanden |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Bucket | 2cbm Clamshell Bucket |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| OEM / ODM | YES |
|---|---|
| High Efficiency | YES |
| Color | Accoring to clients' requirement |
| Customized | YES |
| MOQ | 1 piece / set |
| OEM / ODM | Ja |
|---|---|
| Geschikte graafmerken | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| Hoog rendement | Ja |
| Voorschot | Ja |
| Kleur | Accoring op de vereiste van klanten |
| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |