| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Geschikt graafmodel | 6 ton - 200 ton |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Technische ondersteuning | Ja |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Bijlagen | Schaar / Breker / Breker |
| Sollicitatie | Sloop Bouwwerkzaamheden |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Technische ondersteuning | Ja |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Geschikt graafmodel | 6 ton - 200 ton |
| Bijlagen | Schaar / Breker / Breker |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | LG700 / BS900E |
|---|---|
| Voorste bijlagen | Clamshell-emmer, standaardemmer |
| Graafmachinemodel | 6 ton - 200 ton |
| Graafdiepte (m) | 10m 12m 16m 18m |
| Kleur | aangepast |
| Ontwerp | Hoog effectief ontwerp, veilig en stabiel, telescopisch lange afstand |
|---|---|
| verwarming | Premium Laswerk, niet makkelijk te kraken |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Graafdiepte | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Geschikte graafmachines | Hitachi Komatsu Sany enz. |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Geschikt graafmodel | Graafmachine van 10 ton tot 65 ton |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Graafdiepte | 10m, 18m, 20m, 25m, 30m, 32m |
| Garantie | 6 maanden voor de arm, 3 maanden voor de emmer. |
| Kleur | Rood, geel, blauw, wit op maat |
|---|---|
| Draadkabel | Multiple - Ronde draad touw, langere levensduur |
| Geschikte graafmachines | 20 ton - 120 ton |
| OEM/ODM | Beschikbaar |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |