| Apply to | Digging Sand, soil, silt etc |
|---|---|
| Suitable Excavator | 20 ton excavator or above |
| Material | BS900E, Q355B, lighter and stronger |
| Pulley | High Quality Pulley, Enlarge Pulley |
| Digging Depth | 25m 30m 32m |
| Garantie | 6 maanden voor schuifarm, 3 maanden voor emmer |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 2 cbm |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Solliciteer | 20 ton -25 ton graafmachine |
|---|---|
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Lengte | 17m - 18m |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Emmercapaciteit | 1 cbm 1,5 cbm 2 cbm 2,2 cbm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Aantal afdelingen | 3 secties |
| OEM / ODM | Ja |
| verwarming | Premie |
| Onderdeelnaam | de boomarm van de graafmachine met lang bereik |
|---|---|
| Materiaal | Q355B/Q690 |
| Toepasselijke industrieën | Energie & Mijnbouw & Sloop |
| Geschikte graafmachine | 6-15 ton |
| Lengte | 7-14m |
| Stapel | Staalplaat, cement |
|---|---|
| Kenmerken | langere levensduur en hoge effectiviteit |
| Lange | 11m-24m |
| Solliciteer | 20 ton - 85 ton graafmachine |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuw lang bereik boom & arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 45 tot en met 120 T |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| conditie | Nieuw, Gloednieuw |
|---|---|
| Bucket | 0.5cm 1cm 1.5cm |
| Emmercilinder | Omvatten |
| Lange | 16m 18m 20m 21m |
| Materiaal | Q355B Q690D Q355NE |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lengte | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Solliciteer | 25 ton - 67 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |