| Sleutelwoord | Telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| Graafdiepte | 6m-16m |
| Garantie | 6 maanden |
| Van toepassing zijn op | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B lichter en sterker |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Solliciteer | 6ton - 8ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Lengte | 8m-11m |
| Naam van het product | schuifarm |
|---|---|
| Geschikt | 3 tot en met 36 ton |
| Gebruik | Het graafwerktuigwerk |
| Materiaal | Q355B |
| Kleur | Klant vereist |
| Veerslang | Premie |
|---|---|
| Materiaal | LG700 / HG785 |
| Voorbevestigingen | Clamshell Bucket / Standaard Bucket |
| Cilinder | Premiumcilinder |
| Garantie | 6 maanden |
| Sleutelwoord | Het wapen van graafwerktuigTelescopic |
|---|---|
| Andere apparaten voor de vervaardiging van elektrische apparaten | Bucket en andere toebehoren |
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | Q690D / HG785 / Q355B lichter en sterker |
| Solliciteer | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Productnaam | graafmachine telescopische boom |
|---|---|
| Kwaliteit | Hoogwaardig |
| Bewegende type | Rupsgraafmachine |
| Van toepassing zijn op | Graafmachines van 12-35 ton |
| Materiaal | Q690D |
| Lengte | 13.5m |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | Shaogang Q355B / andere op aanvraag |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | Schroot staal pakken |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 6 maanden |
| Solliciteer | Graafmachines van 10 tot 60 ton |
| Materiaal | premie Q355B |
| Voorwaarde | Brandnieuw. |
|---|---|
| De capaciteit van de emmer | 2.2cbm |
| Model | SSB089 |
| Garantie | 6 maanden |
| Schommelingen | Voorschot |
| Emmercilinder | Vergroot |
|---|---|
| werkende waaier | 12m 13m 14m |
| Werkomstandigheden | het graven van de fundering van het huis, smalle plaatsen |
| Geschikte graafmachines | Kat Hitachi Komatsu Sany |
| snak bereik | snak bereik |