| Efficiëntie | Hoge efficiëntie, hoge effectiviteit, langere levensduur |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | Kwaliteitscylinders van bekende merken |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Bucket | Schelp emmer / greep |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Weddeling | Premium lassen, foutdetectie |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
| Staalkabel | Goedkwaliteit draad touw Muti-streng |
| Garantie | 6 maanden voor de telescopische arm en de cilinder |
| Voorwaarde | Nieuw, gloednieuw |
|---|---|
| Graafdiepte | 8m, 10m, 12m, 16m |
| Garantie | 6 maanden voor schuifarm, 3 maanden voor emmer |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton graafmachines |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
| Materiaal | Shaogang Q355B / andere op aanvraag |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Lengte | 11m-24m |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Geschikte graafmachine | 20 ton - 85 ton graafmachine |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Gigging diepte (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Emmer | Standaard emmer |
| Gewicht | 10kgs-730kgs |
| Functies | Hoog effectieve en langere levensduur |
| Premium materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Bucket | 1.5cbm 2cbm Clamshell Bucket / Grijp / Pak |
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud, smeermiddel toevoegen |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie, hoge effectiviteit |
| Bijlagen | Bucket / clamshell emmer / grip aangepast |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Weddeling | Premium Laswerk, Draadtouw |
| Staalkabel | Langere levensduur |
| Graafdiepte (m) | 6m 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
|---|---|
| Graafmodel | 6ton - 55ton |
| Materiaal | Q355B, Q690D |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoge efficiëntie | Ja |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Draadkabel | Hoogwaardig Mu-streng draadtouw |
| Materiaal | BS900E |
|---|---|
| Kwaliteit | Premie |
| Graafdiepte | 12m - 32m |
| Pas de Dienst aan | Ja |
| Geschikte graafmerken | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat enz |