| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Geschikte graafmachines | 10 ton 20 ton 25 ton 30 ton 35 ton 55 ton |
| OEM/ODM | Ja |
| hoge kwaliteit | Top 1 |
| Garantie | 6 maanden, 3 Maanden |
| Lange | 10m 16m 18m 20m 22m 24m |
|---|---|
| Bucketcapaciteit (cbm) | 0,4, 0,6, 0,8, 1, 2cbm |
| Naverkoopservice | Beschikbaar |
| Product Name | lange reikwijdte graafmachine |
| Garantie | 6 maanden voor grote boom en kleine arm, 3 maanden voor emmer, 6 maanden voor cilinders |
| Materiaal | Q355B, Q355NE, Q690D enz. |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw, Gloednieuw |
| Garantie | 6 maanden voor Arm en Boom |
| Emmercilinder | Inbegrepen |
| Bucket | 0.8cm 1cm 1.2cm 2cm 4cm |
| garantie | 6 maanden voor de arm en boom, 3 maanden voor emmer |
|---|---|
| conditie | Nieuw, Gloednieuw |
| verwarming | Beter lassen |
| Kenmerken | Langere levensduur, niet makkelijk te kraken |
| Materiaal | Q690D, Q355NE, Q355B, |
| After-sales service | Beschikbaar |
|---|---|
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Bucketcapaciteit (cbm) | 0.4, 0.6, 0.8, 1 kubieke meter |
| Garantie | 6 maanden |
| Lengte | 8m 10m 11m |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuw lang bereik boom & arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 6-120T |
| Materiaal | Q355B, Q690D, of anderen zoals u wenst |
|---|---|
| Lange | 11-25 m |
| Solliciteer | 20 tot 85 ton boormachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Werkomstandigheden | bouwwerken afbreken |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Functies | Groot bereik en langere levensduur |
| Digging diepte (m) | 12m 18m 20m 22m 25m |
| Hoog rendement | Ja |
| Kleur | Aangepaste, rode, blauwe, gele enz |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 1 cbm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw, Gloednieuw |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Het graven Diepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Kenmerken | Lang bereik, hoge effectiviteit en langere levensduur |
| Materiaal | HG785, lichter, sterker. |
|---|---|
| Levensduur | Langere levensduur |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie Werkt soepel |
| Geschikte graafmachine | Graafmachines van 6 t tot 50 t |
| Bucket | Beschikbaar 0,2 cbm tot 1,2 cbm |