| Materiaal | Shaogang Q355B, Q690D |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden voor de arm en boom |
| Pijpleiding | Naadloze Pijplijn, niet gemakkelijk te falen |
| kwaliteit | Voorschot |
| Precisie | Hoge nauwkeurigheid |
| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden, 24 uur |
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Lang bereik | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker, op maat |
| Dienst na verkoop | Ja |
|---|---|
| Geschikte graafmachines | Graafmachine van 20 ton of meer |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Kwaliteit | Top 1 |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| Weddeling | hoogwaardig laswerk |
| Staalkabel | Goedkwaliteit draad touw Muti-streng |
| Bijlagen | Bucket / clamshell bucket / grapple |
| Garantie | 6 maanden voor de telescopische arm en de cilinder |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
|---|---|
| OEM / ODM | Ja |
| Hoog rendement | Ja |
| Capaciteit van Clamshell-emmer | 1 kubieke meter - 3 kubieke meter |
| Gigging diepte (m) | 18m 22m 25m 30m 32m |
| Geschikte graafmachines | 10 ton - 200 ton |
|---|---|
| Graafmachine merk | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Kobelco enz |
| Technische ondersteuning | Ja, 24 uur beschikbaar |
| hoge kwaliteit | Premie, Top 1 |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
| materiaal | Q355B |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kleur | Rood, geel, blauw, wit op maat |
| Geschikte graafmachines | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion enz. |
| Garantie | 6 maanden voor arm, 3 maanden voor emmer |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Dienst na verkoop | Ja |
| Technische ondersteuning | Ja |
| Garantie | 6 maanden voor giek en arm, 3 maanden voor bak |
| Functies | Langere levensduur |
| Materiaal | Q355B of Q690D of zoals u wenst |
|---|---|
| Geschikte graafmachines | 6Ton - 200Ton |
| Garantie | 6 maanden |
| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
| Dienst na verkoop | Ja |