| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Langere levensduur | - Ja, dat klopt. |
| OEM / ODM | Ja |
| sleutelwoord | telescopische graafmachine |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Testings | YES |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| High Efficiency | YES |
| Material | LG700 |
| Materiaal | BS900E |
|---|---|
| Sleutelwoord | graafmachine met lange giek |
| Draadkabel | Premie |
| Clamshell Bucket (CBM) | 1,5 cbm 2cbm 3cbm |
| Kleur | Aangepast |
| Volledige test | Ja |
|---|---|
| Hoog rendement | Ja |
| Kleur | Accoring op de vereiste van klanten |
| Materiaal | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | Ja |
| Materiaal | HG700, Q690D |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 12m 14m 16m |
| Kleur | Rood, geel, blauw, wit op maat |
| Slangspoel | Vergroten |
| cilinders | Premiumcilinder |
| Garantie | 6 Maanden |
|---|---|
| Product Naam | Telescopische arm van de graafmachine |
| OEM/ODM | Acceptabel |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | zoals de klant vereist |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Suitable working environment | Digging Deep Pits, House Foundation Pit |
| Digging depth(m) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| Longer service life-span | Yes |
| OEM / ODM | Yes |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Graafdiepte | 4M, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
| Garantie | 6 maanden |
| Van toepassing zijn op | 3 ton - 55 ton |
| Graafdiepte ((m) | 10M 12M 16M |
|---|---|
| Kleur | Rood, geel, blauw, wit op maat |
| Verpakking | Houten behuizing / bubbel |
| Materiaal | Q355B Q690D |
| Cilinder | Voorschot |