| Kleur | Rood, geel, blauw wit aangepast |
|---|---|
| OEM/ODM | Ja |
| Garantie | Ja, 6 maanden, 3 maanden |
| Gigging diepte (m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Pakket | Ja, bubbel, houten koffers |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuw lang bereik boom & arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 45 tot en met 120 T |
| Number Of Sections | 3 Sections |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Certificate | Yes |
| Warranty | 6 Months |
| Welding | Strong |
| Emmercapaciteit | 0.1 cbm - 1 cbm |
|---|---|
| Graafdiepte | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 6 maanden |
| Van toepassing zijn op | 3 ton - 55 ton |
| Materiaal | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Graafdiepte | 4M, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Garantie | 6 maanden |
| Van toepassing zijn op | 3 ton - 65 ton |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kenmerken | Lang bereik, hard zand graven, gemakkelijk vervoer |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden voor schuifarm, 3 maanden voor emmer |
| Solliciteer | 3 ton - 55 ton |
| De capaciteit van de emmer | 0.1 cbm - 2 cbm |
| Voorwaarde | nieuw |
| Welding | Better Welding |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Maximum Reach | 18M 20M 25M 30M 32M |
| Warranty | 6 Months for Arm |
| Emmercapaciteit | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |
|---|---|
| After-sales service | Beschikbaar |
| Maximaal bereik | 25m 30m 32m |
| Garantie | 6 maanden |
| verwarming | hoogwaardig laswerk |
| met een gewicht van niet meer dan 50 kg | Verbeterde cilinders van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Graafdiepte ((m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Garantie | 6 maanden voor de arm en de cilinder, 3 maanden voor de emmer |
| Sleutelwoord | Teleskoparm te koop |
| OEM / ODM | Beschikbaar |
| Onderdeelnaam | de boomarm van de graafmachine met lang bereik |
|---|---|
| Materiaal | Q355B/Q690 |
| Toepasselijke industrieën | Energie & Mijnbouw & Sloop |
| Geschikte graafmachine | 6-15 ton |
| Lengte | 7-14m |