| OEM / ODM | Ja |
|---|---|
| Geschikte graafmerken | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| Hoog rendement | Ja |
| Voorschot | Ja |
| Kleur | Accoring op de vereiste van klanten |
| Sleutelwoord | Telescopische arm van de graafmachine |
|---|---|
| Materiaal | Q690D / HG785 |
| Geschikte graafmachine | 6 ton - 36 ton graafmachine |
| Garantie | 6 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voorwaarde | Nieuw, 100% nieuw, Nieuw lang bereik boom & arm |
|---|---|
| Garantie | 6 maanden |
| Naverkoopservice | Online-ondersteuning, video-technische ondersteuning |
| De capaciteit van de emmer | 00,9 m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Gewicht van de machine | 45 tot en met 120 T |
| Quality | Premium |
|---|---|
| OEM / ODM | Available |
| Digging depth | 6m-16m |
| Material | LG700 / BS700 / Q690D |
| Excavator Accessories | Bucket and other accessories |
| Geschikte graafmachine | 3 ton - 50 ton |
|---|---|
| Bucket | 0.8 CBM 1 CBM 1.5 CBM 2 CBM |
| Voorwaarde | Nieuw, Gloednieuw |
| garantie | 6 maanden voor arm en boom, 3 maanden voor emmer |
| Materiaal | Shaogang Q355B, Q690D |
| Garantie | 6 maanden voor de telescopische arm en de cilinder |
|---|---|
| Productnaam | Telescopische dipper voor graafmachine |
| Techniek | Geavanceerde Technieken |
| Voorwaarde | Nieuw, Gloednieuw |
| Kleur | Geel, rood, blauw, wit, zoals de klant vereist |
| Kleur | Rood, geel, blauw, wit op maat |
|---|---|
| Geschikte graafmachines | 20 ton - 120 ton |
| Graafdiepte ((m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Materiaal | BS900E, lichter en sterker |
| Onderhoud | Gemakkelijk onderhoud |
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
|---|---|
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| Buckets(cbm) | 0.5cbm 1cbm 1.5cbm 2cbm |
| OEM/ODM | YES |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| Onderdeelnaam | de boomarm van de graafmachine met lang bereik |
|---|---|
| Materiaal | Q355B/Q690 |
| Toepasselijke industrieën | Energie & Mijnbouw & Sloop |
| Geschikte graafmachine | 10-22 ton |
| Lengte | 14m |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Bucket | 2cbm Clamshell Bucket |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |